Плануєте встановлення сонячних батарей?

Ось основні кроки, які потрібно зробити для підключення.

Вам потрібно відповісти на наступні питання:

1. Який вид сонячної електростанції вас зацікавив?

а) Мережева станція

Мережева станція розрахована для забезпечення власного споживання і продажу надлишку електроенергії за зеленим тарифом в загальну мережу.

б) Автономна станція

Для забезпечення безперебійного джерела живлення. Актуально в місцях де є погана мережа або відбуваються постійні відключення електроенергії. Також, де мережа взагалі відсутня – наприклад, в гірській місцевості.

в) Гібридна станція

Поєднання перших двох видів електростанцій. Вона забезпечує безперебійне живлення і продаж електроенергії в мережу.

2. Яка потужність зараз підведена до вашого будинку?

Тобто, яка потужність вказана в договорі про продаж/купівлю електроенергії. Зазвичай – 5 кВт. Якщо ви бажаєте встановити СЕС на 10кВт, то вам необхідно збільшити ліміт.

3. Орієнтовно якої потужності СЕС Ви бажаєте?

4. Де планується встановлення СЕС?

На будинок, на земельній ділянці на огорожі або інші варіанти.

5. Де територіально знаходиться об’єкт, яке розташування об’єкту відносно півдня, який матеріал покрівлі даху, яка площа даху?

Після цього ми надаємо вам декілька варіантів попередніх комерційних пропозицій з розрахунком обладнання різних виробників від недорогого до обладнання преміум-класу.

Далі ми здійснюємо виїзд на об’єкт і оцінюємо можливість встановлення СЕС, робимо заміри і надаємо рекомендації якої потужності станцію ми можемо встановити і які варіанти кріплень та конструкцій можемо запропонувати. (Насправді, СЕС можна встановити майже на будь-якому об’єкті, навіть якщо до цього немає передумов. Ми встановлюємо сонячні батареї на огорожі, фасади будинків, проектуємо і виготовляємо різні конструкції навіси і тд.)

Після цього ми робимо точний розрахунок обладнання і підписуємо договір. Після підписання договору потрібно внести 25% передоплати. Від 1 до 4 тижнів ми доставляємо все необхідне обладнання.

Тим часом власнику будинку при необхідності, потрібно звернутися в РЕМ по місцю проживання і подати заяву на підняття вхідної потужності (це може тривати від декількох тижнів до 2-3 місяців).

Після цього наша монтажна бригада проводить монтаж і запуск сонячної електростанції. Після цього ви проводите решту оплати.

Компанія Еко-Ціль надає всі документи, що необхідні для підключення зеленого тарифу (заява, однолінійна схема підключення СЕС, сертифікати на обладнання і технічні паспорти).

Після подання заяви термін підписання договору декілька тижнів. Сонячна станція починає генерувати електроенергію в мережу одразу після підключення і після підписання договору про купівлю-продаж електроенергії, гроші за електроенергію, яку до цього часу виробила СЕС надійдуть на ваш банківський рахунок.

В подальшому наші фахівці слідкують за роботою СЕС віддаленно за допомогою онлайн моніторингу який дозволяє нам оцінити коректність роботи станції (ми отримуєм сервісні сповіщення при некоректній роботі СЕС, що дає нам можливість одразу відреагувати і усунути проблеми).