Використання сонячних електростанцій

Використання сонячних електростанцій в Україні вже не в новинку. Сотні об’єктів підключили дане обладнання для вироблення електроенергії за допомогою альтернативного джерела. Компанія Еко-Ціль надає послуги в підборі, складанні плану і підключенні оснащення. Підберемо установку під ваш заявлений бюджет і середню кількість споживання ресурсів. У команді працюють кваліфіковані інженери і монтажники, справляються зі складними завданнями. Ведемо співпрацю з приватними особами та представниками бізнесу.

Використання сонячних електростанцій

Типи альтернативних станцій

Високий інтерес споживачів до сонячних станцій цілком зрозумілий, адже це невичерпне і екологічно безпечне джерело енергії. Його ідеально використовувати в домашніх умовах і для забезпечення виробництва.

Існує кілька типів обладнання, що відрізняються по конструкції:

– Баштові. Спорудження укомплектовано спеціальними ємностями з нанесеною на них чорною фарбою. Рідина в резервуарі нагрівається і конденсується. Відрізняються високим ККД;
– Тарілчасті. Складаються з окремих модулів і встановлюються на високих точках;
– З фотоелементами. Оснащені декількома панелями, які мають різний показник потужності і габарити. Найчастіше застосовуються в побуті.

Ще одним сучасним різновидом є мобільна техніка. Вона відрізняється спрощеною конструкцією і складається з одного модуля і акумулятора.

Якщо розглядати побутові пристрої, то вони складаються я з:
– батареї;
– інвертора;
– контролерної панелі;
– акумулятора.

Панелі виробляють електрику за рахунок перетворення природної енергії в постійний струм. Сам фотоелемент виготовлений з кристалів кремнію, які взаємодіють з сонцем. Заряд поступово накопичується в акумуляторних системах, з’єднаних з блоками через контролер. Функція інвертора полягає в отриманні на виході напруги в 220 Ватт.

Додатково СЕС може бути укомплектована спеціальним блоком для стеження за джерелом тепла. Дозволяє розгортати панелі під необхідним кутом для потрапляння на їх поверхню променів.

Використання сонячних електростанцій

Переваги експлуатації на об’єкті

Станція універсальна. Її рекомендовано монтувати як на приватних будинках, в поселеннях, де немає можливості провести електричну мережу, так і для комерційних організацій. Це дає ряд переваг:
– Безпечне енергетичне джерело. На відміну від вугілля, нафти та інших ресурсів така альтернатива не грозить токсичними викидами в атмосферу навіть у випадку аварії;
– Повна автономність і незалежність від підвищення тарифу;
– Можливість підключення «Зеленого тарифу» для примноження капіталу;
– Хоча вартість оснащення чимала, але всі витрати окупляться протягом 5-7 років;
– Тривалий термін експлуатації.

Найбільш доцільно монтувати станції в районах, де максимально багато ясних днів. Також, з метою економії витрат по тарифам їх підключають готелі, виробництва і заводи, чиє споживання перевищує норми.

Ефективність модуля залежить від безлічі його параметрів – шунтового і послідовного опорів, шумових струмів, зворотного опору та інше. Якість сонячного елемента залежить від якості кремнію, контактних паст і припою.

Щоб підключити обладнання необхідно подати заявку на сайті. Потім, приїжджає працівник, щоб скласти план. Під час складання монтажники знаходять найбільш світле і високе місце. Найчастіше таким є дах будівлі. Стежити за станом пристрою користувач може за допомогою спеціальної технічної панелі.

Професійний монтаж альтернативних джерел електропостачання

Компанія Еко-Ціль пропонує клієнтам оптимальні установки різної потужності і вироблення ресурсів. Експлуатаційний термін техніки дорівнює близько 25 років. Даємо повну гарантію якості протягом 10 років. Інженери складуть проект і підготують необхідну технічну документацію. Майстри зроблять монтажні роботи на оптимальній висоті під правильним кутом для підвищення ефективності.