Підключити Зелений тариф

Це спеціальний тариф, за яким держава закуповує
електроенергію по завищеній ціні у підприємств і
приватних осіб, що використовують альтернативні
джерела енергії.

Переваги тарифу
null

Прогнозований дохід

«Зелений тариф» діє до 2030 р (після чого може бути продовжений). Це дозволяє прогнозувати грошові доходи від СЕС на тривалий період.

null

Додатковий прибуток

Зелений тариф» стане для вас вигідним стабільним джерелом прибутку, зафіксованим в євро на довгі роки.

null

Сприятливе законодавство

Держава не оплачує покупку устаткування, а надає можливість заробляти на ньому, що обходиться їй набагато дешевше.

null

Обмеження шкідливих викидів

Україна зобов’язана доростити частку альтернативних джерел енергії до 11% до 2020 р, тому використайте цей час для інвестицій в СЕС.

null

Норма європейського законодавства

Є інструментом стимуляції установки СЕС для того, щоб виконати зобов’язання щодо зниження викидів (Кіотський протокол).

null

Компенсація пікової нагрузки

СЕС створюють маневрену потужність, яка працює в години пікових денних навантажень і може замінити застаріле обладнання ТЕЦ.

Зароби 150 тисяч гривень на Зеленому тарифі в рік!

Бажаєте дізнатись більше деталей?

Схема заробітку?
null

Отримуєте енергію з власної сонячної електростанції

null

Покриваєте власну необхідність в електроенергії

null

Продаєте надлишок енергію в електромережу

null

Отримуєте прибуток на картку кожного місяця

Оберіть свій напрям
  • Приватникам
  • Підприємцям
З 2014 року в Україні ввійшов у дію «зелений
тариф» для приватних домогосподарств.

Він регулюється «Порядком продажу, обліку та розрахунків за електричну енергію, вироблену з енергії сонячного випромінювання об’єктами електроенергетики (генеруючими установками) приватних домогосподарств».

Під дію даного тарифу підпадають сонячні системи (генеруючі установки) потужністю до 30 кВт, розміщені на території приватних домогосподарств.

Головною перевагою «зеленого тарифу» для приватних осіб є спрощена система його отримання, без зайвої тяганини і бюрократизму. Фізичні особи можуть продавати електроенергію, вироблену сонячними установками без ліцензії виробника і проходження комісії на місцеву складову.

Як оформити зелений тариф для приватних домогосподарств?

null

Купівля та установка обладнання

null

Відкриття рахунку в банку

null

Подання заяви

null

Заміна лічильника

null

Підписання договору та запуск

Тарифи для приватних станцій
Зелений тариф
Зелений тариф
Зелений тариф
Для малого та середнього бізнесу з’явилися нові можливості, які відкриваються при підключенні «зеленого тарифу».

Застосовуючи «зелений тариф», держава гарантує продаж електроенергії, вироблену з відновлюваних джерел за вищою ціною, ніж звичайні тарифи з центральної електромережі.

В Україні величина «зеленого тарифу» розраховується з роздрібного тарифу для другого класу споживачів (напруга до 35 кВ) на підвищувальний коефіцієнт.

Держава захищає інтереси інвестора, гарантуючи, що стимулюючі заходи, що діяли на момент початку промислової експлуатації наземної сонячної електростанції, залишаться незмінними.

Як оформити зелений тариф для юридичних осіб?

null

Розробка техніко-економічного
обгрунтування проекту

null

Отримання технічних умов та
дозвільної документації

null

Розробка та затвердження
проектної документації

null

Отримання дозволу на
будівництво електростанції

null

Будівництво
та введення в експлуатацію

null

Отримання ліцензії на
виробництво електроенергії

null

Отримання статусу учасника
ринку електроенергії

null

Оформлення «Зеленого
тарифу»

null

Укладення договору
на продаж електроенергії

Тарифи для підприємств
Зелений тариф
Зелений тариф
Зелений тариф

Хочете продавати електроенергію та заробляти на «зеленому тарифі»?

Залишіть заявку, і ми розкажемо, з чого потрібно розпочати

Часті запитання

Час підключення договору – 2 тижні. Можна починати діяти на перших етапах монтажу. Вам необхідно буде подати базовий пакет документів на систему, замінити наявний електролічильник на двонаправлений, переоформити договір на користування електроенергією, а також укласти договір з вашим Обленерго на купівлю продаж електроенергії.

Розрахунки проводяться в Обленерго за підсумком календарного місяця. На Ваш банківський рахунок перераховується сума за надлишок енергії

Обленерго викуповує тільки надлишок енергії, тобто різницю між споживаної і виробленої за підсумком календарного місяця..

В 2017 році прибутковий податок становить 18%, також військовий збір 1,5%

Залишились питання?
[[[[]],[[]],"and"]]
1

Залишіть заявку

та отримайте консультацію від нашого спеціаліста 

Ваше Ім'я
Ваш номер
Previous
Next

Або ж зателефонуйте нам

+38 (063) 63 63 661

Зелений тариф: усе, що потрібно знати

 

Зелений тариф – це вдала можливість заробляти на сонячній енергії, отриманій за допомогою власної електростанції. Суть тарифу полягає в тому, що національні енергопостачальники в країні зобов’язані купувати надлишкову енергію, яка виробляється з відновлюваних джерел.

Згідно українського законодавства, Ви маєте право використовувати Зелений тариф по гарантованій фіксованій ціні до 2030 року, після підключення сонячної електростанції. Ставку Зеленого тарифу встановлює та переглядає НКРЕ – Національна комісія з регулювання електроенергетики.

Наразі, вартість Зеленого тарифу на електрику, вироблену з енергії сонця установками домашніх господарств, встановлено на рівні роздрібного тарифу для споживачів 2 класу напруги станом на 01.2009 року, який помножено на коефіцієнт Зеленого тарифу для електроенергії виробленої з енергії сонячного випромінювання, яке переробляється обладнанням приватних домашніх господарств.

Окрім того, ціна Зеленого тарифу переглядається у випадку значних валютних коливань.

Нова вартість «зеленої» енергетики була встановлена 11 липня 2019 року, після прийняття змін до Закону “Про альтернативні джерела енергії”. Цей Закон стосується питань генерування електричної енергії приватними домашніми господарствами та  гарантовано діятиме до 01 січня 2030 року .

Основними перевагами «Зеленого тарифу» є:

  • Заохочення більшої кількості громадян до використання альтернативних джерел енергії, що гарантує економію невідновлюваних природних ресурсів;
  • Можливість реальної економії на електроенергії та отримання способу додаткового доходу;
  • Раціональність використання даного механізму для приватних домогосподарств та юридичних осіб (підприємств).

Простіше кажучи, «Зелений тариф» дозволяє отримувати подвійну вигоду від встановлення сонячних батарей: Ви заощаджуєте кошти, забувши щонайменше на 30 років про рахунки за електроенергію (адже гарантійний термін якісних фотомодулів саме такий)  та одночасно заробляєте на згенерованій та реалізованій в мережу електричній енергії.

Зелений тариф для приватних домогосподарств

Політика держави є досить лояльною до приватних осіб, які використовують та продають альтернативну енергетику на умовах «Зеленого тарифу». Основна мета такого підходу – заохотити велику кількість населення до використання відновлюваних джерел енергії.

Згідно прийнятих змін до положень у Законі України 10357 ціна «Зеленого тарифу» для приватних домогосподарств до кінця поточного, 2019 ріку фіксується та становить 0,18 € / кВт-год. Окрім того, аналогічним законом було встановлено офіційну прив’язку вартості до курсу євро.

 

Пам’ятайте: згідно нового закону, діє певне обмеження на встановлення сонячних електростанцій у приватних домогосподарствах. Потужність системи не має перевищувати 30 кВт. Це пов’язано з випадками зловживання збоку приватних осіб. Проте законодавство не забороняє встановлення декількох СЕС на одному домогосподарстві, за наявності двох та більше абонентських адрес.

Зелений тариф для населення переглядатиметься, відтепер, щомісячно: так в Україні прагнуть забезпечити справедливу вартість альтернативної енергетики. Варто зауважити, що ціна «Зеленого тарифу» для приватних домогосподарств, які підключать сонячну електростанцію з 1 січня 2020 року складатиме – 16,3 євроцента/кВт год. Тому, щоб отримати максимальний економічний ефект від власної СЕС, варто встановити фотомодулі ще в поточному 2019 році.

Що потрібно для того, щоб скористатися «Зеленим тарифом» приватній особі? Насправді, тут усе дуже просто: Вам необхідно лише звернутися за допомогою до спеціалістів нашої компанії. Процедура відбувається поетапно:

  • Ви телефонуєте в нашу компанію та домовляєтесь про виїзд спеціаліста до Вас додому у зручний час.
  • Майстер оцінює площу, допомагає підібрати оптимальний, в конкретному випадку, варіант сонячної електростанції.
  • Ми підписуємо договір, в якому вказано усі нюанси співробітництва.
  • Наші майстри проектують, встановлюють та підключають систему у Вас дома.

Ось і все: робота під ключ готова! Наступні декілька років Ви зможете отримувати грошову винагороду від держави за надлишкову енергію, яка виробляється Вашою сонячною електростанцією.

Зелений тариф в Україні

Зелений тариф в Івано-Франківську та області, Тернополі, Львові, Чернівцях та інших містах – сучасне рішення, яке є вдалим прикладом втілення європейського досвіду. З 2009 року, Україна входить до переліку країн, де така практика впроваджується на державному рівні. Доступність, чітке регулювання та очевидна вигода для суб’єктів господарювання та приватних осіб – основні «за» на користь екологічного тарифу.

Якщо ж Вас цікавить Зелений тариф в Івано-Франківську чи будь-якому іншому українському місті, Ви можете звернутися за допомогою в компанію «Еко-Ціль». Ми безкоштовно проконсультуємо та запропонуємо Вам індивідуальні комплексні рішення, щодо цього питання, а також створимо унікальний особистий проект сонячної електростанції, враховуючи всі Закони України, Ваші побажання та особливості домогосподарства, з подальшим встановленням.

Працюємо лише з надійними виробниками та постачальниками обладнання, слідкуємо за всіма законодавчими змінами. Саме тому, гарантуємо високу якість. Використовуйте природні ресурси раціонально та заробляйте на цьому уже сьогодні!