eco-goal-big-logo

Мета нашої діяльності — чиста Україна та енергонезалежні люди!

Задоволені та усміхнені замовники наша найвища нагорода!!!

 

Ми працюємо для того, щоб забезпечити енергонезалежне майбутнє наших клієнтів надавши їм найвищий рівень сервісу по інсталяції та обслуговуванню сонячних електростанцій.

Наш пріоритет завжди пунктуально виконувати дані нашим клієнтам обіцянки. Ми уважно ставимось до всіх потреб клієнтів і з радістю допомагаємо.

 

 

Чому варто обрати нас, як надійного партнера для будівництва та обслуговування вашої сонячної електростанції:

4 роки роботи в альтернативній енергетиці. Понад 100 успішно реалізованих проєктів на території 3 областей Західної України. Це дає нам великий практичний досвід.
Команда справжніх спеціалістів та ентузіастів своєї справи яка налічує 4 працівників офісу і власна монтажна бригада з 8 спеціалістів.
Ми постійно навчаємося і покращуємо якість наших послуг.
Наші сервісні інженери пройшли професійне навчання і мають великий практичний досвід, тому ми можемо швидко вирішувати нестандартні ситуації в роботі обладнання упродовж 48 год.
Щорічний технічний огляд наших об’єктів, гарантія на виконані роботи та якість використаних матеріалів, наявність підмінного фонду все це дозволяє продовжити термін експлуатації обладнання.
Всі сонячні електростанції, які збудувала наша компанія швидко та безпроблемно отримали договір зеленого тарифу і продають енергію в мережу – це результат юридичного супроводу кожного замовника.
Про нас
Залишились питання?
[[[[]],[[]],"and"]]
1

Залишіть заявку

та отримати безкоштовну консультацію спеціаліста 

Ваше Ім'я
Ваш номер
Previous
Next

Або ж зателефонуйте нам

+38 (073) 000 333 1