Турботлива служба підтримки

Варто розуміти що сонячна електростанція будується на роки, а точніше на декілька десятиліть.

Для того, щоб отримувати справжній пасивний прибуток на багато років і уникнути технічних несправностей вашої сонячної електростанції логічно буде задати собі запитання: хто виконає якісний монтаж і буде обслуговувати мою сонячну електростанцію?

Компанія Еко-Ціль збудує сонячну електростанцію яка зробить вас енергетично незалежним та стане справжнім пасивним прибутком для вашої родини.

 

Працюючи з нами ви отримаєте:

  • Постійну технічну та сервісну підтримку 24/7. Ви можите отримати відповіді на всі ваші запитання і допомогу у вирішенні технічних несправностей швидко і легко. Вам не потрібно вникати в усі технічні моменти роботи обладнання просто зателефонуйте в нашу службу підтримки і ми допоможемо вирішити будь які питання.
  • Наші інженери пройшли спеціалізоване навчання, це дозволяє вирішувати нестандартні ситуації в роботі обладнання терміном до 48 год.
  • Безкоштовне встановлення системи моніторингу та віддаленого керування сонячною станцією яку ми розробили й встановлюємо на всі сонячні електростанції потужністю 30 кВт. Ця система дозволяє вам контролювати роботу і прибуток вашої сонячної електростанції з будь-якої точки земної кулі. Завдяки цій системі наші спеціалісти мають можливість оперативно реагувати, змінювати параметри роботи, виявляти та усувати несправності в роботі сонячної електростанції й вам не доведеться втрачаєте гроші від простою сонячної електростанції.
  • Конструкції власного виробництва, які забезпечують Вам додаткових 10% генерації електроенергії
  • Завдяки підмінному фонду ви отримаєте безперебійну роботу і швидку окупність сонячних електростанцій потужністю 30 кВт. У випадку виходу з ладу інвертора ми замінюємо його на аналогічний на час сервісного ремонту протягом 1-2 днів. Ви не втрачаєте прибуток, адже ваша сонячна електростанція працює, поки ваш інвертор проходить гарантійний ремонт
  • Гарантію 36 міс. на виконані монтажні роботи. Вона передбачає гарантію на: надійність кріплення фотомодулів (фотомодуль не зірве вітром), міцність і цілісність металоконструкцій, міцність бетонування (яке складає до 130 см), цілісність електричних з’єднань в ланцюгу сонячної електростанції (якщо сонячні фотомодулі розміщені на даху і в ланцюгу буде обрив їх потрібно демонтувати та усунути проблему — наші спеціалісти здійснюють цей ремонт безкоштовно). Гарантія від протікання вашого даху після монтажу сонячної електростанції.
  • Безкоштовний технічний огляд сонячної електростанції після першого року експлуатації. Це дозволяє виявити й усунути несправності про які ви можете навіть не знати, і зазнавати збитків від меншої генерації електроенергії. Як це відбувається можна подивитись тут.
  • Безкоштовне сервісне обслуговування в продовж всього першого року експлуатації.
  • Комплексний юридичний супровід для підключення зеленого тарифу. Всі сонячні електростанції, які збудувала наша компанія швидко та безпроблемно отримали договір зеленого тарифу і продають енергію в мережу, це результат юридичного супроводу кожного замовника.
  • Прості інструкції по використанню станції.
Отримайте консультацію спеціаліста та безкоштовний розрахунок автономної сонячної електростанції для вашого будинку
[[[[]],[[]],"and"]]
1

Залишіть заявку

та отримати безкоштовну консультацію спеціаліста 

Ваше Ім'я
Ваш номер
Previous
Next

Або ж зателефонуйте нам

+38 (073) 000 333 1