ПІДКЛЮЧЕННЯ
Заробляйте на сонці до 6500$ в рік, вже у 2020 році!
«Зелений тариф» — це спеціальний тариф, за яким держава закуповує електроенергію по завищеній ціні у підприємств і приватних осіб, що використовують альтернативні джерела енергії.
Отримайте безкоштовну консультацію з підключення «зеленого тарифу»
- Фотомодуль Jager Plus RSM120-6-330M – новітня розробка від китайського бренду Risen Energy. Особливістю фотомодуля є Half Cell архітектура, та 9 струмоз’ємних доріжок на кожному з фотоелементів. Стосовно компанії, то Risen Energy являється відомим китайським брендом в сфері виготовлення сонячних панелей та накопичувачів енергії. Крім цього, компанія займається технічним супроводом свого користувача та наданні сервісної консультації. Входить в список найбільших корпорацій по виготовленню фотовольтаїчних модулів Tier1. Даний список складений інформаційною кампанією Bloomberg і за результатами третього кварталу 2019 року, компанія Risen увійшла в трійку світових лідерів серед корпорацій виробників. Номінальна потужність сонячної панелі RSM120-6-330M серії Jager Plus становить 330 Вт. Як було сказано вище, особливість архітектури даного фотомодуля – це виготовлені з монокристалічного кремнію фотоелементи, що робить фотомодуль стійкішим до деградації, також архітектура фотомодуля Half Cell дозволяє RSM120-6-330M продовжує ефективно працювати навіть при частковому затінення комірок фотомодуля. Крім цього, 9 струмозємних доріжок (9 bb технологія) на фотоелементах дозволяє сонячній панелі буди стійкішою до перегріву і генерувати при високій , а також мінімізувати степінь деградації протягом усього терміну експлуатації. ККД становить від 19.6 %.
- Сонячні панелі (TIER 1)
Risen 330W JagerPlus Mono, Perc, Half-Cell, 9BB - Інвертор Huawei Sun 2000-33 KTL-A + захист
+ конструкції та монтаж "під ключ" - Дохідність в рік – 155 944 грн
- Гарантований дохід до 2030р. від
1 559 440 грн. (біля 70 000$)
- Показники напруги та сили стуму при максимальній потужності сонячної панелі: напруги становить 34.05 В, а показник сили струму – 9.7 А. Напруга розімкнутого контуру має значення в 40.3 В. Показник сили струму короткого замикання - 10.4 А. Максимальний струм на запобіжник – 20 А. Максимально системна напруга для фотомодуля – 1500 В. Номінальна робоча температура фотомодуля становить 45 oC (допустима похибка 2 оС). Температурні коефіцієнти фотомодуля є наступними: напруги -0.29 %/ oC, струму 0.05 %/ oC, -0.37 %/ oC. Коефіцієнт визначає відсоткові втрати кожного значень при награванні фотомодуля на 1 oC від норми. Працює при температурі навколишнього середовища від -40 oC до +85 oC, що дозволяє використовувати фотомодуль в усіх кліматичних зонах. Рама є легкою, і крім цього, стійкою до корозії, адже виготовлена з анодованого алюмінію. Товщина скла - 3.2 мм, тому воно ефективно захищає панель від механічної дії незначної сили. Скло відрізняється високою провідністю світла і міцністю. Вага фотомодуля RSM120-6-330M складає 19.5 кг, а розміри – 1689 на 996 на 35 мм. Розмір окремного фотоелемента – 156 на 78 см. Загальна кількість фотоелементів – 120 шт. Продукція компанії тестується і сертифікується стандартами ISO, TUV SUD, CE, IEC і тд. Панель може використовуватися на станціях різних типів, як для домашнього так і для промислового призначення. Підходить для станцій різної потужності.
Сонячні електростанції – переваги встановлення
Або зателефонуйте нам
+38 (063) 63 63 661
Сонячні батареї для дому та опалення будинку
Встановлення сонячних батарей – вдала інвестиція у власну енергонеалежність. Cонячні батареї для дому дозволяють заробляти на продажі електроенергії (мова йде про «зелений тариф»). Термін служби стандартної станції – понад 30 років.
По конструкції, сонячні батареї є досить простими. Основний елемент системи – це сонячні панелі, які генерують електрику. Інвертор перетворює постійний струм в змінний та надсилає його до споживача. Вимірювання спожитої та проданої енергії відбувається за допомогою двонаправленого лічильника.
Основні переваги встановлення сонячних батарей:
- Суттєва економія на електроенергії;
- Екологічність, збереження природних ресурсів;
- Швидка окупність;
- Можливість додаткового доходу;
- Універсальність, велика варіативність видів систем.
Обрати оптимальний тип сонячних батарей можливо залежно від Вашого бюджету та індивідуальних цілей.
Встановлення сонячних батарей: наша робота – ваша економія
Компанія «Еко-Ціль» проектує та встановлює сонячні батареї в Івано-Франківську та інших містах України. Ми дбаємо про екологію, роблячи свій внесок у збереження планети. Адже немає сенсу використовувати природні джерела, запаси яких вичерпуються: сонячна енергія – те, чого вистачить на всіх.
Окрім того, ми допомагаємо Вам економити: зможете назавжди забути про набридливі квитанції за електрику. Купити сонячну батарею зі встановленням – тепер дуже просто. Усе, що Вам потрібно зробити:
- Звернутися до нас по телефону. Спеціаліст виїде на об’єкт, щоб визначити, скільки потрібно сонячних батарей для будинку, та яка система буде оптимальною у даному випадку.
- Підписати договір з нашою компанією. У договорі вказуємо абсолютно всі нюанси співробітництва, які є вигідними для нас та наших клієнтів.
- Отримати результат: одразу ж після підписання договору ми доставимо та встановимо обладнання, підключимо сонячні батареї у Львові чи будь-якому іншому місті.
Під час роботи, ми враховуємо не лише технічні нюанси встановлення сонячних електростанцій, а й законодавчі. Використання відновлюваної енергетики регулюється законопроектом №8449-д , який було прийнято Верховною Радою 25 квітня 2019 року.
З чого складаються сонячні панелі?
Поговорімо про основний елемент сонячних електростанцій – сонячні панелі. Це – тип збірних панелей, які перетворюють сонячну енергію в електричну. Це стає можливим завдяки наявності в їх конструкції фотоелементів. Залежно від особливості панелей, можуть використовуватися такі фотоелементи:
- Кристалічні (полікристалічні та монокристалічні). Демонструють ККД від 17 до 24. Найчастіше, сонячні батареї з кристалічними фотоелементами використовуються для сонячних електростанцій промислового масштабу.
- Тонкоплівкові – з ККД від 9 до 11%. Використовуються, зазвичай, для фасадних систем, дизайнерських рішень.
Тонкоплівкові сонячні панелі діляться ще на два підвиди:
- З використанням телуриду кадмію (CdTe технологія). ККД – 8,5%. Перевага таких панелей – відсутність схильності до корозії.
- З використанням аморфного кремнію CIS. ККД від 5 до 7%. Недоліком такого варіанту є велика схильність до корозії. Проте за терміном експлуатації, він не поступається панелям на CdTe технологіях.
Ми допоможемо обрати оптимальний вид сонячних панелей у Вашому випадку: знаємо про цю справу геть усе. Також обов’язково повідомимо, скільки коштує сонячна батарея потрібного Вам типу. Попередня консультація є безкоштовною. Щоб отримати її, просто зателефонуйте нам.
Купити сонячні батареї в Івано-Франківську, Львові, Тернополі, Рівному
Ми співпрацюємо з надійними виробниками та постачальниками, а також цінуємо Ваш час та кошти. Звертаючись до спеціалістів компанії «Еко-Ціль», Ви завжди можете бути впевненими у результаті. Спроектуємо та встановимо сонячні батареї з урахуванням усіх особливостей Вашого помешкання вже сьогодні. Нехай сонячна енергетика працює на Вашу користь!