СОНЯЧНІ БАТАРЕЇ ДЛЯ БУДИНКУ

КОМПЛЕКСНИЙ МОНТАЖ ТА

ПІДКЛЮЧЕННЯ

null

Проектуємо

null

Продаємо

null

Встановлюємо

[[[[]],[[]],"and"]]
1

Залишіть заявку

та отримайте консультацію від нашого спеціаліста 

Ваше Ім'я
Ваш номер
Previous
Next
Наші послуги
null

Сонячні електростанції

null

Нагрів води сонцем

null

«Зелений тариф»

Заробляйте на сонці до 6500$ в рік, вже у 2020 році!

«Зелений тариф» — це спеціальний тариф, за яким держава закуповує електроенергію по завищеній ціні у підприємств і приватних осіб, що використовують альтернативні джерела енергії.

Отримайте безкоштовну консультацію з підключення «зеленого тарифу»

Складіть власну конфігурацію сонячної електростанції, або обирайте нашу найкращу пропозицію!
 • ⚡⚡ ЛІДЕР ПРОДАЖ ⚡⚡
Опис модулів
 • Фотомодуль Jager Plus RSM120-6-330M – новітня розробка від китайського бренду Risen Energy. Особливістю фотомодуля є Half Cell архітектура, та 9 струмоз’ємних доріжок на кожному з фотоелементів. Стосовно компанії, то Risen Energy являється відомим китайським брендом в сфері виготовлення сонячних панелей та накопичувачів енергії. Крім цього, компанія займається технічним супроводом свого користувача та наданні сервісної консультації. Входить в список найбільших корпорацій по виготовленню фотовольтаїчних модулів Tier1. Даний список складений інформаційною кампанією Bloomberg і за результатами третього кварталу 2019 року, компанія Risen увійшла в трійку світових лідерів серед корпорацій виробників.Номінальна потужність сонячної панелі RSM120-6-330M серії Jager Plus становить 330 Вт. Як було сказано вище, особливість архітектури даного фотомодуля – це виготовлені з монокристалічного кремнію фотоелементи, що робить фотомодуль стійкішим до деградації, також архітектура фотомодуля Half Cell дозволяє RSM120-6-330M продовжує ефективно працювати навіть при частковому затінення комірок фотомодуля. Крім цього, 9 струмозємних доріжок (9 bb технологія) на фотоелементах дозволяє сонячній панелі буди стійкішою до перегріву і генерувати при високій , а також мінімізувати степінь деградації протягом усього терміну експлуатації. ККД становить від 19.6 %.
30 кВт
 • Сонячні панелі (TIER 1)
  Risen 330W JagerPlus Mono, Perc, Half-Cell, 9BB
 • Інвертор Huawei Sun 2000-33 KTL-A + захист
  + конструкції та монтаж "під ключ"
 • Дохідність в рік – 155 944 грн
 • Гарантований дохід до 2030р. від
  1 559 440 грн. (біля 70 000$)
Характеристики модулів
 • Показники напруги та сили стуму при максимальній потужності сонячної панелі: напруги становить 34.05 В, а показник сили струму – 9.7 А. Напруга розімкнутого контуру має значення в 40.3 В. Показник сили струму короткого замикання - 10.4 А. Максимальний струм на запобіжник – 20 А. Максимально системна напруга для фотомодуля – 1500 В.Номінальна робоча температура фотомодуля становить 45 oC (допустима похибка 2 оС). Температурні коефіцієнти фотомодуля є наступними: напруги -0.29 %/ oC, струму 0.05 %/ oC, -0.37 %/ oC. Коефіцієнт визначає відсоткові втрати кожного значень при награванні фотомодуля на 1 oC від норми. Працює при температурі навколишнього середовища від -40 oC до +85 oC, що дозволяє використовувати фотомодуль в усіх кліматичних зонах.Рама є легкою, і крім цього, стійкою до корозії, адже виготовлена з анодованого алюмінію. Товщина скла - 3.2 мм, тому воно ефективно захищає панель від механічної дії незначної сили. Скло відрізняється високою провідністю світла і міцністю.Вага фотомодуля RSM120-6-330M складає 19.5 кг, а розміри – 1689 на 996 на 35 мм. Розмір окремного фотоелемента – 156 на 78 см. Загальна кількість фотоелементів – 120 шт.Продукція компанії тестується і сертифікується стандартами ISO, TUV SUD, CE, IEC і тд. Панель може використовуватися на станціях різних типів, як для домашнього так і для промислового призначення. Підходить для станцій різної потужності.

Сонячні електростанції – переваги встановлення

null

Стабільний дохід

null

Відсутність рахунків
за електроенергію

null

Збереження екології

Наші об’єкти
Наші партнери
Залишились питання?
[[[[]],[[]],"and"]]
1

Залишіть заявку

та отримайте консультацію від нашого спеціаліста 

Ваше Ім'я
Ваш номер
Previous
Next

Або зателефонуйте нам

+38 (063) 63 63 661

Сонячні батареї для дому та опалення будинку

Встановлення сонячних батарей – вдала інвестиція у власну енергонеалежність. Cонячні батареї для дому дозволяють заробляти на продажі електроенергії (мова йде про «зелений тариф»). Термін служби стандартної станції – понад 30 років.

По конструкції, сонячні батареї є досить простими. Основний елемент системи – це сонячні панелі, які генерують електрику. Інвертор перетворює постійний струм в змінний та надсилає його до споживача. Вимірювання спожитої та проданої енергії відбувається за допомогою двонаправленого лічильника.

Основні переваги встановлення сонячних батарей:

 • Суттєва економія на електроенергії;
 • Екологічність, збереження природних ресурсів;
 • Швидка окупність;
 • Можливість додаткового доходу;
 • Універсальність, велика варіативність видів систем.

Обрати оптимальний тип сонячних батарей можливо залежно від Вашого бюджету та індивідуальних цілей.

Встановлення сонячних батарей: наша робота – ваша економія

Компанія «Еко-Ціль» проектує та встановлює сонячні батареї в Івано-Франківську та інших містах України. Ми дбаємо про екологію, роблячи свій внесок у збереження планети. Адже немає сенсу використовувати природні джерела, запаси яких вичерпуються: сонячна енергія – те, чого вистачить на всіх.

Окрім того, ми допомагаємо Вам економити: зможете назавжди забути про набридливі квитанції за електрику. Купити сонячну батарею зі встановленням – тепер дуже просто. Усе, що Вам потрібно зробити:

 • Звернутися до нас по телефону. Спеціаліст виїде на об’єкт, щоб визначити, скільки потрібно сонячних батарей для будинку, та яка система буде оптимальною у даному випадку.
 • Підписати договір з нашою компанією. У договорі вказуємо абсолютно всі нюанси співробітництва, які є вигідними для нас та наших клієнтів.
 • Отримати результат: одразу ж після підписання договору ми доставимо та встановимо обладнання, підключимо сонячні батареї у Львові чи будь-якому іншому місті.

Під час роботи, ми враховуємо не лише технічні нюанси встановлення сонячних електростанцій, а й законодавчі. Використання відновлюваної енергетики регулюється законопроектом №8449-д , який було прийнято Верховною Радою 25 квітня 2019 року.

З чого складаються сонячні панелі?

Поговорімо про основний елемент сонячних електростанцій – сонячні панелі. Це – тип збірних панелей, які перетворюють сонячну енергію в електричну. Це стає можливим завдяки наявності в їх конструкції фотоелементів. Залежно від особливості панелей, можуть використовуватися такі фотоелементи:

 1. Кристалічні (полікристалічні та монокристалічні). Демонструють ККД від 17 до 24. Найчастіше, сонячні батареї з кристалічними фотоелементами використовуються для сонячних електростанцій промислового масштабу.
 2. Тонкоплівкові – з ККД від 9 до 11%. Використовуються, зазвичай, для фасадних систем, дизайнерських рішень.

Тонкоплівкові сонячні панелі діляться ще на два підвиди:

 • З використанням телуриду кадмію (CdTe технологія). ККД – 8,5%. Перевага таких панелей – відсутність схильності до корозії.
 • З використанням аморфного кремнію CIS. ККД від 5 до 7%. Недоліком такого варіанту є велика схильність до корозії. Проте за терміном експлуатації, він не поступається панелям на CdTe технологіях.

Ми допоможемо обрати оптимальний вид сонячних панелей у Вашому випадку: знаємо про цю справу геть усе. Також обов’язково повідомимо, скільки коштує сонячна батарея потрібного Вам типу. Попередня консультація є безкоштовною. Щоб отримати її, просто зателефонуйте нам.

Купити сонячні батареї в Івано-Франківську, Львові, Тернополі, Рівному

Ми співпрацюємо з надійними виробниками та постачальниками, а також цінуємо Ваш час та кошти. Звертаючись до спеціалістів компанії «Еко-Ціль», Ви завжди можете бути впевненими у результаті. Спроектуємо та встановимо сонячні батареї з урахуванням усіх особливостей Вашого помешкання вже сьогодні. Нехай сонячна енергетика працює на Вашу користь!