Ваша енергонезалежність

Сонце є безкоштовним і невичерпним джерелом енергії, що дає можливість забезпечити власний будинок електроенергією і стати енергонезалежним.

Автономна Сонячна електростанція може стати основним джерелом електроенергії, а також джерелом безперебійного та резервного електропостачання. Вони є незамінними в тих місцях де не можливе підключення до електромережі загального користування, але є потреба в надійному джерелі електроенергії стабільної якості: окремі котеджі готелі віддалені від комунікації виробничі й комерційні об’єкти.

 

Встановити автономну сонячну електростанцію доцільно, якщо:

1. Перебої з електроенергією. На жаль, це типова ситуація для застарілих радянських електромереж які не розраховані на навантаження великої кількості сучасних електроприладів. Тому, досить типові ситуації коли трансформатор виходить з ладу і знеструмлюється весь район.

2. Погана якість мережі, це проявляється як постійні перепади напруги.

3. Відсутність електромережі. Віддаленість об’єкту від стандартних ліній електропередач може підключення до РЕМ в таких випадках може вартувати великих фінансових витрат.

4. Бажання використовувати екологічно чисту енергію і цим покращувати екологічну ситуацію зменшуючи викиди парникових газів.

 

Стати енергонезалежним можна з допомогою автономної або гібридної сонячної електростанції.

Головна відмінність між автономною та гібридною електростанціями – це підключення гібридної електростанції до лінії електропередач і можливість продажу електроенергії за зеленим тарифом.

Гібридна електростанція може регулювати кількість електроенергії яка зберігається в акумуляторних батареях, продається за “зеленим тарифом” та використовується на власне споживання. Гібридні сонячні електростанції забезпечують гарантоване джерело живлення незалежно від енергомережі, а також  допомагають суттєво економити на оплаті за електроенергію.

 

Логічним буде запитання: “Чи буде працювати електростанція при похмурій погоді?”

Так, в похмурі дні сонячні фотомодулі виробляють менше електроенергії, але внаслідок енергії накопиченої в акумуляторних батареях ви не відчуєте істотних незручностей.

 

Приклади робіт

Ваша енергонезалежність
Ваша енергонезалежність
Ваша енергонезалежність

Складові автономної Сонячної електростанції:

  • Сонячні фотомодулі, які безпосередньо перетворюють енергію сонця в електроенергію.
  • Акумуляторні батареї, які будуть накопичувати електроенергію і дозволяти Вам користуватися нею в похмуру погоду або в ночі.
  • Інвертор. Він перетворює постійний струм у змінний який використовує споживач.
  • Контролер заряду. Він контролює рівень заряду і розряду акумуляторних батарей.

 

Схема роботи гібридної сонячної електростанції?

Ваша енергонезалежність

Яка вартість автономної Сонячної електростанції?

Ціни на автономні сонячні електростанції для будинку — є основним недоліком. Проте варто розглядати це як довгострокову інвестицію у власну енергонезалежність, безпеку, комфорт та охорону довкілля. Купити автономну сонячну електростанцію це хороше рішення не тільки для вашого будинку, але і для дачі перебуваючи за містом ви зможете користуватися всіма благами цивілізації за допомогою зеленої енергії.

Отримайте консультацію спеціаліста та безкоштовний розрахунок автономної сонячної електростанції для вашого будинку
[[[[]],[[]],"and"]]
1

Залишіть заявку

та отримайте консультацію від нашого спеціаліста 

Ваше Ім'я
Ваш номер
Previous
Next

Або ж зателефонуйте нам

+38 (063) 63 63 661