Як можна використовувати сонячні електростанції?

Областей застосування сонячних батарей стає все більше з кожним днем. Ці пристрої з успіхом проявляють себе у сфері промисловості, сільського господарства, військово-космічних галузях і навіть в побуті. Давайте розглянемо основні можливості використання сонячних електростанцій.

Продаж електроенергії в мережу за зеленим тарифом

Встановлення мережевої станції – найпростіший і практичний спосіб використання сонячної електроенергії. Для роботи такої станції не потрібні ні дорогі акумулятори, ні складні пристрої управління. Ви просто встановлюєте фотомодулі, підключаєте їх до мережевого інвертору, а інвертор – до мережі через пристрій обліку електричної енергії. При цьому не потрібно піклуватися про безпеку і відповідності характеристик інвертора характеристикам мережі. Автоматика інвертора синхронізує його з мережею і забезпечить відключення станції в разі аварійного режиму роботи мережі. Також цей спосіб використання дуже швидко окупається завдяки високій ставці зеленого тарифу в Україні.

Часткове заміщення споживання електроенергії з мережі

Якщо Ви вжили всіх необхідних заходів щодо зниження споживання електроенергії з мережі, але рахунки за електрику все ще вражають – найкращим рішенням буде установка мережевої сонячної електростанції. Така станція проста в установці і практично не вимагає обслуговування. Для цього способу використання рекомендується встановлювати станції на об’єктах з основним споживанням енергії вдень (офісні будівлі, магазини і т.д.). Подібна установка здатна влітку повністю компенсувати енергоспоживання, а взимку дозволить економити на електроенергії до 80%!

Електропостачання віддалених об’єктів

Встановлення автономної станції – ідеальне рішення, якщо підключення споживачів до загальної електромережі важко реалізується. Такі станції відрізняються від мережевих наявністю акумуляторів і контролерів заряду. Для споживачів, які працюють тільки влітку, немає необхідності в установці дублюючих джерел електроенергії. Для цілодобово працюючих споживачів рекомендується установка дублюючих джерел (бензиновий генератор, вітрогенератор і т.д.). Автономні станції компанії Еко-Дія підтримують спільну роботу з будь-якими джерелами постійного і змінного струму.

Електропостачання торгових точок

Автономні станції на постійному струмі – відмінне рішення для енергопостачання торгових точок. Для установки такої станції Вам не потрібно узгоджувати об’єкт з постачальником електроенергії і підписувати договори, просто купуєте обладнання та встановлюєте його. А використання систем постійного струму знизить втрати на перетворення. Завдяки рішенням компанії Еко-Дія Ви зможете встановити торгову точку в будь-якому місці, не прив’язуючись до існуючих електромереж.
Освітлення і відеоспостереження

Компанія Еко-Дія пропонує, як готові рішення для вуличного освітлення та систем відеоспостереження, так і комплектуючі для цих систем. З використанням таких систем більше немає необхідності в прокладанні довгих кабельних ліній і підключенні об’єктів до мережі.

Електротранспорт

Якщо ж у Вас є бажання зібрати самохідний транспортний засіб, що приводиться в рух енергією Сонця, фахівці нашої компанії укомплектують Вашу розробку фотоелектричними панелями і комплектуючими, необхідними для її роботи все залежно від типу транспорту і принципу його дії.