Для чого потрібен онлайн-моніторинг СЕС (Fronius Solar Web)

Дедалі більше українців встановлюють домашні сонячні електростанції (СЕС), щоб заробити на «зеленому» тарифі. У зв’язку з цим з’являються різні стартапи, які надають специфічні послуги.

Наприклад, зараз в тренді станції з функцією online моніторингу.

Зазвичай цього потребують власники дач, щоб контролювати виробництво електроенергії на відстані.

Але це не єдина перевага. Оnline моніторинг також дозволяє оцінити, чи коректно працює СЕС.

За функцію онлайн-моніторингу відповідає додаткова плата всередині мережевого інвертора. Наприклад в лінійці інверторів Fronius є версії “Light”- без онлайн-моніторингу, а також повні версії інверторів с інтегрованою платою Datamanager 2.0.

Для використання Fronius Solar.web в інвертор потрібно встановити пристрій Datamanager (встановлюється в якості стандартного компонента в інверторах Fronius Symo Hybrid, Fronius Primo, Fronius Galvo і Fronius Eco). Пристрої Fronius Datamanager або Fronius Datamanager Box можна додати в існуючі моделі в будь-який час. Для відображення споживання електроенергії потрібне підключення до лічильника.

При замовленні інвертора з функцією онлайн-моніторингу його ціна зростає на 90 євро. Якщо ж клієнт спочатку купив інвертор без онлайн-моніторингу, то щоб потім доставити цю плату у робочий інвертор, потрібно доплатити вже 200 у.о.

Маючи онлайн-кабінет, з усіма підключеними до інтернету станціями, ми можемо слідкувати за абсолютно всіма показниками роботи сонячної установки:

– вольт-амперні показники,

– криві графіків виробництва електроенергії,

– ефективність роботи всієї станції і окремо по інверторам.

Розуміючи загальну вартість станції онлайн-кабінет навіть дає можливість оцінити ефективність вкладених коштів. Увесь цей комплекс показників дає змогу оцінити на скільки коректно працює станція, тобто таким чином

ми проводимо часткове сервісне обслуговування.

Правильні налаштування онлайн-кабінету дають змогу отримувати оперативні повідомлення про ті чи інші некоректні показники за допомогою електронної пошти, або SMS повідомлення.

Компанія Еко-Ціль успішно встановлює та налаштовує онлайн-моніторинг.

До прикладу, ми можемо бачити, що одна з наших станцій (30кВт) 19.01.18

зменшила викиди СO2 на 710,01 кг та заробила 21,35 Євро.

Для чого потрібен онлайн-моніторинг СЕС (Fronius Solar Web)

Замовивши сонячні батареї в компанії Еко-дія, ви отримуєте надійне і довговічне джерело енергії, яке принесе вам тільки вигоду.

 

Ми розробляємо і проектуємо сонячні установки для клієнтів, під ваші можливості і потреби.